fitness dla kobiet

Trening Obwodowy Ladies Gym

LEGENDARNY HARMONOGRAM ĆWICZEŃ PLUS DIETA

Grupowa motywacja potrafi zdziałać cuda. W połączeniu z doświadczeniem trenerów LadiesGym oraz planem żywieniowym, w ciągu kilku tygodni osiągniesz to, o co walczyłaś przez kilkanaście poprzednich miesięcy. Skuteczny trening nie polega na ciągłym przemęczaniu swojego ciała. To nigdy nie działa. Wystarczy właściwy harmonogram ćwiczeń, odpowiednie nawyki
i towarzystwo przesympatycznych koleżanek, które podobnie jak Ty postawiły sobie bardzo ambitny, ale i mierzalny cel. Cel, który wspólnie zrealizujemy!

Nie pozwól, by umysł kolejny raz zgasił Twoją motywację tysiącami wymówek. Masz mnóstwo obowiązków – rodzina, praca, dom, zakupy i… LadiesGym. Jak każda z nas. Jednak dobre gospodarowanie czasem pozwoli Ci zrealizować wszystkie te zobowiązania z uśmiechem na twarzy. Krótki 30 minutowy trening LadiesGym idealnie dostosuje się do Twojego napiętego harmonogramu dnia.

ZREALIZUJ AMBITNY CEL W ZALEDWIE 30 MINUT!

LadiesGym to 30 minut profesjonalnego treningu, odbywającego się kilka razy w tygodniu. Niesamowite efekty i skuteczność działania, zapewniły mu popularność na całym świecie. Trening ten dostosowany jest do Twoich początkowych możliwości i gwarantuje konkretne rezultaty – w odróżnieniu od szkodliwych diet i urządzeń, przez które wpadamy w coraz większą frustrację.

Zastosowanie nowatorskiej koncepcji treningu obwodowego (ang. CIRCUT) odbywającego się na ustawionych w kręgu maszynach, oraz funkcjonalnego, realizowanego pod czujnym okiem Twojego trenera, wspartego indywidualnym planem żywieniowym, zapewni Ci osiągnięcie oczekiwanych wyników. Obie wersje zostały opracowane specjalnie dla kobiet. Wystarczą już dwa 30 minutowe treningi tygodniowo, by osiągnąć ustalony cel! Takiej gwarancji nie dawała jeszcze żadna metoda treningu! Nie uwierzysz w to jednak, dopóki nie spróbujesz. Jeszcze nigdy nie byłaś tak blisko osiągnięcia celu. Nie zawiedź swojej determinacji.

Zobacz również