zimowy-okres

Na zewnątrz zimno, a w środku rozpala Cię motywacja?

Drogie Panie, trwa zimowy okres. Co za tym idzie, znów zainfekuje nas ospały i rozleniwiony tryb życia. Nasze lodówki zadrżą w przeciągach nazbyt często otwieranych drzwiczek, a pomieszczenia gospodarcze we wnętrzu naszych ciał zapełnią się różnorodnymi towarami. Powiem jedno – nie jest dobrze.

Na szczęście Ladies Gym zna ten odwieczny problem i nie pozwoli zrobić krzywdy swoim podopiecznym. Nasi trenerzy rozpalą w Was żar motywacji i zadbają o to, by produkty znajdujące się w Waszej lodówce nie zakłóciły drogi do osiągnięcia ustanowionego celu. Zima z Ladies Gym nie będzie już wcale taka straszna. Jeśli więc nie należycie jeszcze do naszej grupy, zróbcie to czym prędzej.

Specjalnie dla Was pracujemy nad wyjątkową ofertą zimową, która zwali z nóg niejednego bałwana. Dla naszych stałych klientek przygotujemy wyjątkowy trening na przełamanie porannych lodów, który obdarzy Was energią na całą resztę dnia. Nie zapominajmy o naszych postanowieniach i walczmy z zimowymi pokusami. Na szczęście, my zawsze jesteśmy w pobliżu Waszego domu. W chwilach słabości wiecie do kogo uderzyć. Polecamy się!

Zobacz również