Klubowiczki czerwca

Klubowiczki Miesiąca Ursynów – Czerwiec 2021

 

Klubowiczki czerwca

„Powiedzenie „Jaka Matka taka natka” idealnie nas obrazuje 😊 Obydwie nie znosimy nudy, staramy się być aktywne i mamy tysiące pomysłów na minutę.

Do LadiesGym najpierw dołączyła Ela. Gdy opowiadała mi o klubie, pomyślałam, że super, że znalazła miejsce dla siebie. Byłam zaskoczona, gdy opowiadała mi o tym jak wygląda trening i że przychodzą na niego kobiety w bardzo różnym wieku. Myślałam, że dla mnie to za łatwe, że potrzebuję większych wyzwań i adrenaliny. No poza tym, jak to że same baby ćwiczą? Pewnie więcej plotkują niż ćwiczą. Jakież było moje zdziwienie, gdy przyszłam na pierwszy trening próbny, oczywiście za namową Eli. Nie dość, że okazało się, że zrobienie jednego kółka w treningu obwodowym to nie taka bułka z masłem, to jeszcze moja własna mama ma lepszą kondycję niż ja i potrafi w desce wytrzymać pół dnia, gdy ja po 10 sekundach walczę o przeżycie i każdy oddech.

Ten trening pokazał mi, jak silną i zdeterminowaną kobietą jest Ela i jak wiele mi brakuje, by być taka jak ona. Bardzo się wstydziłam braku umiejętności, kondycji i siły. Jednak to bardzo szybko minęło. Dzięki niesamowitej atmosferze, jaką tworzą zarówno trenerki jak i trenujące Panie nie czułam się gorsza, wręcz przeciwnie, na każdym kroku motywują nas do działania i pokonywania własnych barier. Ten dreszczyk emocji, gdy w sobotę trzeba zapisywać się na zajęcia na cały tydzień i ustalanie wspólnych treningów z Elą to już nasz rytuał.

Cieszę się, że obie znalazłyśmy miejsce dla siebie, dzięki któremu możemy spędzać więcej czasu razem i motywować się do bycia jeszcze lepszymi 😊 Agata.”

Zobacz również