Klubowiczka Miesiąca Ursynów – Lipiec 2022

Mam na imię Barbara. Jestem mamą dwóch córek i babcią pięciorga wnucząt, pracującą emerytką. Od wielu lat miałam marzenie zobaczyć Szkocję lub Irlandię, ale zawsze były inne priorytety. W ostatnich dwóch latach – złamana noga, choroba nowotworowa, rehabilitacja, zdalne nauczanie sprawiały, że realizacja tych planów oddalała się… aż do lutego. Moje znajome zaproponowały wspólną wycieczkę do Szkocji w lipcu 2022. Program bardzo atrakcyjny, ale miałam obawy czy podołam. Szybka decyzja i jestem tutaj w LadiesGym Ursynów od  końcówki kwietnia.

W rozmowach z trenerkami powiedziałam o swoich marzeniach. Ćwiczyłam na ile mogłam, ale wiem, że poprawiłam swoją kondycję, nabrałam sił i pewności siebie. Straciłam parę kilogramów, ale… nabrałam apetytu na życie. Całą ośmiodniową wycieczkę  bardzo intensywną, ze wspaniałą pogodą, wspaniałym towarzystwem przeżyłam fantastycznie. Dałam radę i jestem z siebie dumna! To dzięki moim wspaniałym Trenerkom zrealizowałam swoje największe marzenie.

Dziękuję Wam za wszystko, za wszystkie treningi, warsztaty, spotkania , które motywowały mnie do  pracy nad sobą każdego dnia. To jest wspaniałe miejsce – Klub Przeszczęśliwych Kobiet.”

Zobacz również