klub fitness dla kobiet w warszawie

Jedyny taki Klub w Warszawie! –

Takich jak my, nie ma nigdzie

Powiedzieć o nas „klub fitness” to jak nie powiedzieć nic. Kiedy powstawały nasze pierwsze kameralne kluby miałyśmy marzenie by stworzyć miejsce niezwykłe pod każdym względem. Na czele tych marzeń stanęła myśl o tym, by być klubem dla kobiet w każdym wieku. Bez wyjątku i jakichkolwiek ograniczeń. To udało nam się zrealizować w stu procentach. Przekrój wieku naszych Ladies onieśmiela nawet nas 😊  Nie miał dla nas znaczenia wiek, kondycja fizyczna czy umiejętności.

Klubowiczka miesiąca Gocław - Wrzesień 2022

Chciałyśmy by każda kobieta czuła się u nas wyjątkowo dobrze i swobodnie, doładowana pozytywną energią. By chciała wracać za każdym razem kiedy wyjdzie od nas po zakończonym treningu. Naszą misją stało się więc stworzenie przestrzeni z taką atmosferą, która pozwala na bycie autentyczną i swobodną bez jakiejkolwiek ocen. Przestrzeni, która pozwala zadbać o ciało, umysł i ducha.

Dołącz do Klubu Szczęśliwych Kobiet

Odbierz darmowy trening!

Miejsce tworzą ludzie

Przy okazji rozwijania klubów zadziało się coś jeszcze. Rozwinęło się życie towarzyskie i zrodziła już niejedna przyjaźń. Wspólne spędzanie czasu wyszło poza nasze kluby –  do kawiarni, na spacery i wycieczki. Dziewczyny zaczęły być dla siebie nawzajem motywacją, wsparciem i inspiracją.

Czujemy, że jako LadiesGym jesteśmy ważne w życiu naszych Klubowiczek. Jesteśmy ich portem, do którego z radością przypływają, jesteśmy jak ich ulubiona kawiarnia, w której lubią spędzać czas. Cieszymy się kiedy tak chętnie angażują się w życie klubu, korzystają z tematycznych warsztatów czy konsultacji, które organizujemy. Kiedy naprawdę korzystają ze wszystkiego, co oferujemy, my mamy poczucie że to ma sens.

Nie byłoby tego wszystkiego, gdyby zabrakło jednego ważnego ogniwa – naszych pełnych zaangażowania managerek, które na co dzień kierują naszymi klubami oraz świetnych, charyzmatycznych instruktorek, lubiących swoją pracę. To one motywują do działania, urozmaicają zajęcia, wprowadzają nowości. Dzięki temu, treningi wydają się być czymś łatwym i przyjemnym. Robią się jakby przy okazji – budowania więzi i relacji opartych o wzajemnym szacunku, akceptacji, mnóstwa śmiechu i radości.

W naszych klubach treningi odbywają się w kręgu. Ta forma ma w sobie coś z dawnych spotkań, kiedy to kobiety zasiadały do niego by wspólnie pośpiewać, porozmawiać o trudach życia i pośmiać się do łez. Dziś – można by rzec – robimy to samo. Jesteśmy razem. Spotykamy się kręgu by wspólnie trenować i rozmawiać o wszystkim 🙂

Dołącz do Klubu Szczęśliwych Kobiet

Odbierz darmowy trening!

Dziękujemy, że jesteście z nami

Naszym największym motywatorem jest to, że chcecie z nami być. Wy kobiety, Klubowiczki, klientki. Niejednokrotnie już przyjaciółki. To dzięki Waszemu zaangażowaniu dziś mamy 5 klubów w Warszawie. Ten efekt zaskoczył nawet nas ale jednocześnie uświadomił, że to wszystko ma sens.

Nie mamy żadnych wątpliwości, że udało nam się stworzyć coś niezwykłego. Autentyczne miejsce, w którym chce się być. Chce się być jego częścią.

Zostań częścią naszej społeczności

„To klub szczęśliwych kobiet a nie kolejny fitness” – powiedziała kiedyś jedna z naszych Klubowiczek. Miała rację 😉 Ty też możesz dołączyć do szczęśliwych kobiet i tworzyć z nami niezwykłą społeczność. Jeśli czujesz chemię z nami zapraszamy Cię w nasze progi. Wierzymy, że spędzanie czasu w przyjaznym miejscu, do którego chce się wracać i wśród ludzi, z którymi chce się być może przynieść tylko samo dobro.

Drzwi są dla Ciebie zawsze szeroko otwarte. Odwiedź nas w jednym z naszych klubów na Mokotowie, Gocławiu, Ochocie, Ursynowie i na Woli. To będzie przygoda, która być może odmieni Twoje życie i jego jakość na wielu poziomach. Dołączając do nas zyskujesz sprawność, radość, chęci do działania, nowe znajomości. Zyskujesz wszystko … oprócz kalorii 🙂

Dołącz do Klubu Szczęśliwych Kobiet

Odbierz darmowy trening!

Zobacz również