klubowiczka miesiaca wrzesien 2016 ladiesgym

Klubowiczka Miesiąca – Wrzesień 2016

Witam!

Mam na imię Dorota.

Problemy zdrowotne, które pojawiły się po skończeniu 50 lat (głównie bóle kręgosłupa) oraz wzrost wagi spowodowały, że postanowiłam coś zrobić ze swoim życiem. Postanowiłam je poprawić.Musiałam zdecydować się na jakąś formę aktywności, która zaangażuje do ćwiczeń całe ciało. Za namową koleżanki trafiłam do Fit Curves – i spodobało mi się. Ale klub zamknięto po dwóch tygodniach. I wtedy, dosłownie za rogiem, znalazłam Ladies Gym.

klubowiczka miesiaca wrzesien 2016 ladiesgym

Ćwiczenia są oparte na tych samych zasadach. Tu podoba mi się, że nie ma z góry określonych godzin zajęć. Mogę przychodzić wtedy, kiedy mam czas i ochotę. Jednego dnia mogę przyjść wcześnie rano, a innego późnym wieczorem. Niezależnie od tego, kiedy zaczynam ćwiczyć, zawsze przejdę cały cykl treningowy.

Moje cele to redukcja wagi i poprawa kondycji i zdrowia. W miłej atmosferze, pod okiem wspaniałych Trenerek i w towarzystwie sympatycznych Klubowiczek z powodzeniem realizuję swoje cele. Staram się też brać udział w dodatkowych zajęciach. Odkryłam i zakochałam się w Zumbie. Ćwiczenia stały się dla mnie nie tylko procesem do zrzucenia wagi, ale częścią mojego życia. Nie trzeba poświęcać mnóstwa czasu i wielu wyrzeczeńby być w formie.

Zobacz również