Mirka

Klubowiczka Miesiąca Ursynów – Listopad 2021

 

Mirka

„Jestem osobą, z którą sport był od zawsze, w zasadzie od urodzenia. Jako 7-latka byłam baletnicą, a w wieku 10 lat zostałam gimnastyczką sportową. Na sali gimnastycznej spędziłam mnóstwo czasu. Potem przyszły studia i rodzina, więc sport zszedł na dalszy plan, ale oczywiście był – zimą narty, latem windsurfing, a wiosną wspinanie, jesienią rower.

Brakowało mi ćwiczeń na sali, więc 5 lat temu zaczęłam się rozglądać za klubem i znalazłam LadiesGym na Ursynowie (klub tylko dla kobiet). Znalazłam to, czego szukałam. Od razu się zakochałam w cudownych Trenerkach i urozmaiconych zajęciach. Dzięki Agnieszce, Izie, Ewelinie, Dashy, Angeli no i oczywiście najważniejszej Aneczce, które mnie motywują, jestem aktywna codziennie. Dawka ćwiczeń, którą dostaję w LadiesGym spełnia moje sportowe zainteresowania. Mogę poćwiczyć tu Tai-Chi, Pilates, Rozciąganie, Zdrowy kręgosłup, Tabatę, tańce, Nordic Walking… nie zliczę wszystkich zajęć 🙂
Są też w klubie niezastąpione Koleżanki, z którymi się lubimy. Możemy porozmawiać, pośmiać się, no i wspólnie poćwiczyć pod okiem naszych dzielnych Trenerek ❤ Kto jeszcze nie spróbował, niech żałuje, a kto spróbował to wie, że nie można przestać ćwiczyć! 🙂 Ze sportowym pozdrowieniem, Mirka.”

Zobacz również