klubowiczka-miesiaca-ochota-pazdziernik-2020-profilowe

Klubowiczka Miesiąca Ochota – Październik 2020

klubowiczka-miesiaca-ochota-pazdziernik-2020

Do Klubu LadiesGym Ochota trafiłam we wrześniu 2019 roku. Zakończyłam właśnie działalność zawodową i zastanawiałam się, jak teraz wykorzystać wolny czas dla siebie, zwłaszcza dla zaniedbanego w pracy o charakterze urzędniczki zdrowia (sztywne mięśnie, stawy, wiele dolegliwości na różnych poziomach kręgosłupa).
Przypadkowo trafiłam na informację o LadiesGym na facebook a może nieprzypadkowo, podobno wszystko, co się nam przydarza w życiu dzieje się z określonego powodu.
O tym, jak bardzo był to trafiony wybór przekonałam się niebawem, w klubie panuje niezwykła atmosfera, profesjonalne Trenerki traktują nas z życzliwością i uwagą dostosowując poziom trudności proponowanych ćwiczeń do poziomu naszych sprawności i umiejętności.

Przed wykonaniem zdjęcia do tej prezentacji nałożyłam koszulkę z nadrukiem:”
Codziennie budzę się Piękniejsza ale dzisiaj to już przesadziłam…”

Parafrazując powyższe, dodam, że codziennie budzę się zdrowsza i w tym nie przesadziłam.
Dziękuję Trenerkom za to wyróżnienie, nie wiem za co, chyba za „obowiązkowość”, gdyż uczęszczam do Klubu jakbym chodziła do pracy, z tą różnicą, że po pracy nie wychodziłam z ogromnym zapasem pozytywnej energii i napędem „co by tu jeszcze zrobić dobrego”. Bardzo dziękuję! Pragnę zachęcić Panie mieszkające w pobliżu albo i dalej, aby zechciały poznać to energetyczne miejsce nazwane Klubem Szczęśliwych Kobiet.
Teresa

Zobacz również