klubowiczka-miesiaca-ochota-lipiec-2018-profilowe

Klubowiczka Miesiąca Ochota – Lipiec 2018

klubowiczka-miesiaca-ochota-lipiec-2018

Przychodzi moment w życiu każdego człowieka, gdy ma dosyć stagnacji, marazmu i chce coś zmienić.

U mnie, taki moment przyszedł gdy serfowałam w Internecie i zobaczyłam „LadiesGym Klub Szczęśliwych Kobiet a nie kolejny fitness. Wystarczy 30 minut ćwiczeń aby zmienić swoje życie. Odbierz darmowy trening I Odebrałam. Przywitała mnie Martyna i się zaczęło. Miła rozmowa i trening. Po latach zastoju nie było lekko. Wytrwałam, poczułam siłę i dałam radę. Postanowiłam, dość bezczynności, czas na zmiany, a jeszcze jak przy tym zgubię parę centymetrów i choćby parę kilogramów to już będzie cudownie.

Przeważająca część ludzi żywi przekonanie, że dobrze jest być aktywnym fizycznie. Niby wiemy, że regularna aktywność to dłuższe życie i lepsze zdrowie, a jednak niewiele z nas w wolnym czasie decyduje się na aktywność fizyczną.

Do klubu przychodzę często, nie posiadam niezwykle silnej woli, dlatego staram się aby moje wizyty w LadiesGym stały się dla mnie nawykiem regularnych ćwiczeń. Traktuję ćwiczenia jako czas dla siebie, a ponieważ udało się mi się zgubić przy tym parę centymetrów JEST BARDZO DOBRZE.

POLECAM LADIESGYM. To miejsce, w którym każda kobieta czuje się dobrze, ćwiczenia dopasowywane są przez trenerki indywidualnie dla każdej z nas, słowem nic na siłę.

I wszyscy powtarzają: „takie jest życie”, a nikt nie pamięta, że życie jest takie, jakie sami sobie zbudujemy”  – Will Smith

Zobacz również