Otwarcie klubu LadiesGym Żoliborz
– Wielkie otwarcie! 13 maja 2023r.

Wystarczy 30 MINUT ćwiczeń aby zmienić swoje życie!

Oferta specjalna w przedsprzedaży – do 13 maja

* Ilość promocyjnych pakietów ograniczona. Zgłoś się zanim się wyczerpią.

Pomiary Składu Ciała

Zapraszamy na darmowy pomiar składu ciała oraz konsultację.

-150 zł / miesięcznie

Skorzystaj z oferty przed otwarciem i zyskaj 150zł miesięcznie.

Nasze Klubowiczki o LadiesGym

Zobacz co mówią nasze Klubowiczki aby dowiedzieć się dlaczego warto dołączyć do klubu LadiesGym.

W naszym klubie zawsze będziesz mile widziana ❤️

Dlaczego LadiesGym?

30 minut treningu

Tylko tyle potrzebujesz żeby wykonać pełny trening obwodowy. Ćwicząc 2/3 razy w tygodniu, pozytywne rezultaty zobaczysz już po 4 tygodniach!

„Nigdy nie przepadałam za ćwiczeniami, tutaj jest inaczej. Trening nie jest nudny, a przy tym daje mi lepsze efekty niż jakiekolwiek dotychczasowe aktywności.”
Ela

Galeria zdjęć

Indywidualna Opieka – dopasowanie treningu do możliwości

Nad całością treningu czuwa wykwalifikowana trenerka, która w każdym momencie jest w stanie udzielić Ci niezbędnych wskazówek.

„Bałam się, że przychodząc na trening nie dam sobie rady. Nigdy nie ćwiczyłam w żadnych klubach. Mam też sporo ograniczeń, ze względu na wiek. Miałam nawet w ostatniej chwili odwołać trening. Cieszę się, że tego nie zrobiłam, bo okazało się, że ćwiczę w swoim tempie, ćwiczenia też mam dopasowane do swoich możliwości. Trening jest bardzo bezpieczny, nawet dla osób z różnymi dolegliwościami. Ogromnie się cieszę, bo każdego dnia staję się sprawniejsza.”
Krysia

Prozdrowotne Nastawienie Klubu

Każda aktywność w naszym klubie fjest zorientowana na osiąganie celów zdrowotnych.

„Zauważyłam, że klub i trenerki kładą nacisk na technikę wykonywanych ćwiczeń i to, że regularna aktywność to przede wszystkich lepsza sprawność, mniejsze bóle stawów i kręgosłupa. Ja nie zwracam uwagi na wagę, ale to, że odkąd ćwiczę, pozbyłam się bólu kręgosłupa. Niesamowite uczucie! Polecam każdemu  Okazuje się że wystarczyło zamienić siedzący tryb życia, na więcej umiarkowanego ruchu, żeby odczuć znaczącą różnice. Nie musimy się godzić na niską jakość życia. Wystarczy zrobić pierwszy krok, potem dziewczyny się Wami zajmą. :)”
Lidia

Motywacja

Zawsze będziemy dbać o Twoją motywacje.

„Nie spotkałam się z tym, żeby ktoś na siłowni obserwował czy chodzę regularnie. Tu wystarczy, że mnie tydzień nie ma, a dziewczyny, Trenerki zaraz wychwytują i dzwonią dopytać czy wszystko jest w porządku. Czy to przypadkiem nie spadek motywacji. Pierwszy raz w życiu ćwiczę tak systematycznie. Lubie też nasz comiesięczne konsultacje. Efekty bardzo mnie motywują do działania.”
Marta

Nie musisz się zapisywać

Przychodź do klubu wtedy kiedy chcesz.

„Najbardziej podoba mi się to, że na ćwiczenia nie muszę się zapisywać. Przychodzę kiedy mi wygodnie- czasem rano, czasem popołudniu, a przy tym mam zawsze opiekę trenerki w kole. Dotychczas, w innych klubach często miałam problem, że nie wyrabiałam się punktualnie na zajęcia, przez co przepadały mi one.”
Ania

Niepowtarzalna Atmosfera

Treningi w naszych klubach to czas spędzony wśród pozytywnych kobiet.

„Nigdy nie przypuszczałam, że w klubie sportowym mogę poznać tylko wspaniałych kobiet, które są teraz moimi koleżankami. Dzięki temu przychodzę do LadiesGym systematycznie, nie zmuszam się. Czasami traktuję trening jak spotkanie towarzyskie w miłym gronie. Cieszę się, że są tu kobiety w podobnym wieku do mojego.”
Aga

Dodatkowe Wydarzenia i Warsztaty

„Jak uwielbiam to, że w ramach członkostwa mam dużo dodatkowych opcji rozwoju niż same ćwiczeniach. W LadiesGym uczestniczę w różnych warsztatach/ wykładach, które pomagają mi się rozwijać na wielu płaszczyznach, nie tylko fizycznej. Po za tym wspólne wypady na rower czy imprezy integracyjne też są świetnym elementem członkostwa w LadiesGym.”
Aneta

Możesz czuć się swobodnie

Zawsze będziemy dbać o Twoją motywacje.

„Miałam przesyt miejsc, gdzie liczy się to jaki strój do ćwiczeń mam albo jak prezentuje się w lustrze. Dziewczyny w LadiesGym dają poczucie pełnej akceptacji.Nikt mnie tu nie ocenia. Myślę, że nawet jakbym przyszła w piżamie to nic by się nie zmieniło. ;)”
Gośka

Opinie Klubowiczek

Kim jesteśmy?

Klub Szczęśliwych Kobiet

Jesteśmy Klubem Szczęśliwych Kobiet. (05.09.2018 zostaliśmy wybrani na KLUB FITNESS ROKU 2018 w plebiscycie NaszeMiasto.pl). 

To nie kolejny Klub fitness dla Kobiet. W zestawieniu z klasyczną siłownią i fitnessem różni nas wiele. Nasze maszyny nie mają regulowanego ciężaru, a podstawowy trening odbywa się w kole.

Nie mamy wielu przestrzennych pomieszczeń, a wszystko koncentruje się w jednej sali – naszym centrum dowodzenia. Tu właśnie każdego dnia przychodzicie z samego rana, aby zawalczyć o własne zdrowie, o utraconą między codziennymi zmaganiami energię, o lepsze ciało, większą wytrzymałość, lepszą siebie.

replica watches

>>Kliknij Tutaj,<< 

Nie jesteśmy zwyczajnym klubem. Jesteśmy miejscem odreagowania stresów, odskocznią, salą treningową, terapią. Jesteśmy Klubem tylko dla kobiet – dla naszych Ladies. Jeśli chcesz przeczytać więcej zapraszamy do wpisu naszej Trenerki Ani na Blogu.

Co możemy zaoferować?

Na pierwszym miejscu Ty

Opiekę Trenerki Osobistej

Zawsze kiedy przychodzisz do Klubu opiekuje się Tobą przesympatyczna Osobista Trenerka LadiesGym

Poradnik Żywieniowy Klubowiczki

Dołączając do Klubu Otrzymujesz Poradnik z Przyjazną Koncepcją Żywieniową LadiesGym

Pomiary Składu Ciała

Jako Klubowiczka LadiesGym przechodzisz regularne Konsultacje oraz Badania Zdrowotne

Profil w Systemie LadiesGym Online

W każdej chwili możesz sprawdzić w Internecie swoje postępy oraz wyniki konsultacji.

W kole jest zawsze trenerka, która indywidualnie dobiera ćwiczenia i dba o ich prawidłowe wykonanie. Tutaj nie pozostaniesz anonimową jednostką, która gubi się pomiędzy skomplikowanymi maszynami.

Kartę członkowską

Z tą kartą możesz przychodzić do klubu kiedy chcesz i ile chcesz na wszystkie zajęcia odbywające się w Klubie

Porady i wykłady dietetyczne

Będąc Członkinią poznajesz tajniki zdrowego odżywiania podczas wykładów i porad.

Dla Kogo jesteśmy?

Dla każdej Kobiety.

Dla młodszych, starszych i najstarszych, chudych, szczupłych i tych z nadwagą, introwertyczek i ekstrawertyczek, dla studentek, prawniczek, lekarek, przedszkolanek, nauczycielek, sprzedawczyń, urzędniczek, indywidualności czy artystek.

Jesteśmy dla Was wszystkich kobiet. Dla tych które chcą schudnąć, przybrać na wadze, poprawić kondycję, wzmocnić ciało, nabrać pewności siebie, nauczyć się prawidłowo odżywiać, lub po prostu spotkać fascynujące kobiety na swojej drodze.

replica watches

>>Kliknij Tutaj,<< 

W Klubach LadiesGym zrodziło się wiele przyjaźni, nawiązało mnóstwo znajomości i zgubiło jeszcze więcej kilogramów. Bo LadiesGym to nie jest zwykły Klub Fitness dla Kobiet Najlepiej ujęła to nasza Klubowiczka na Blogu LadiesGym. Jeśli chcesz przeczytać wpis Ani – zapraszamy na bloga.

Oferta specjalna w przedsprzedaży – do 13 maja

* Ilość promocyjnych pakietów ograniczona. Zgłoś się zanim się wyczerpią.

Pomiary Składu Ciała

Zapraszamy na darmowy pomiar składu ciała oraz konsultację.

-150 zł / miesięcznie

Skorzystaj z oferty przed otwarciem i zyskaj 150zł miesięcznie.

Wystarczy 30 MINUT ćwiczeń aby zmienić swoje życie!