klubowiczka-miesiaca ochota styczen 2018

Klubowiczka Miesiąca Ochota – Styczeń 2018

klubowiczka-miesiaca ochota styczen 2018

Platon napisał, ze człowiek powinien dążyć do osiągnięcia równowagi między ciałem a umysłem. Pomiędzy tymi składnikami powinna panować HARMONIA. To jest jedna z moich motywacji, dzięki której dołączyłam do grupy tych przesympatycznych babeczek, gdzie panuje wspólna motywacja i dobra zabawa. Ich wytrwałość i samozaparcie napędza mnie niesamowicie – no bo podczas treningu grupowego nie wypada odstawać od reszty ? Bedac zupełnie poważna… swojego czasu dosyć sceptycznie podchodziłam do ćwiczeń fizycznych. Słaba kondycja fizyczna powodowała ciągłe zmęczenie i stres…
Z duma i wielkim podziwem patrzyłam na moja córkę, podczas codziennych video rozmów na messenger, na jej smukłą i wysportowana sylwetkę. W trosce o moje samopoczucie i oczywiście zdrowie, wielokrotnie próbowała namówić mnie, ażebym zaczęła ćwiczyć. Za każdym razem odkładałam „na później”. Az pewnego razu dotarło do mnie, ze skoro ja jestem dumna z niej, to chce także, zęby Ona była dumna ze swojej matki, co zmotywowało mnie, żeby „wziąć się za siebie”.
Rozpoczęłam poszukiwania klubu fitness w okolicy, cieszącego się najlepsza opinia wśród zadowolonej klienteli i… BUM wypadło na LadiesGym ? Kiedy zadzwoniłam do Niej i poinformowałam Ja o tym, była bardzo zadowolona, co dało mi jeszcze mocniejszego KOPA ma rozpęd ? Od razu spodobała mi się atmosfera panująca w tym klubie oraz ciekawa formuła ćwiczeń na wszystkie partie ciała. Systematyczne ćwiczenia już w krótkim czasie sprawiły, ze zyskałam większa sprawność fizyczna i mnóstwo energii, potrzebnej do działania na co dzień! Świetna kadra LadiesGym motywuje przy każdym ruchu i nadaje tempo! Trenerki sa wprost fenomenalne i przesympatyczne!
Z dnia na dzień odczuwam pozytywne zmiany zachodzące w moim ciele na zewnątrz jak i od wewnątrz. Jak to mówią: „w zdrowym ciele – zdrowy duch” ? Na dzień dzisiejszy jestem MEGA zdeterminowana ? Moja córka jest ze mnie dumna… Ja z siebie także ? Nie wierzyłam we własne możliwości…Właśnie TU nabrałam pewności siebie.
Pozdrawiam serdecznie!
~Ania.

„Najważniejsza jest cierpliwość i konsekwencja w działaniu. Pośpiech jest najgorszym doradcą, ważne żeby wyznaczyć sobie konkretne cele i krok po kroku dążyć do nich.”

Zobacz również