Nasze Klubowiczki o LadiesGym

Zobacz co mówią nasze Klubowiczki aby dowiedzieć się dlaczego warto dołączyć do klubu LadiesGym.

W naszym klubie zawsze będziesz mile widziana ❤️

Dlaczego LadiesGym?

„Nigdy nie przepadałam za ćwiczeniami, tutaj jest inaczej. Trening nie jest nudny, a przy tym daje mi lepsze efekty niż jakiekolwiek dotychczasowe aktywności.”
Ela
„Bałam się, że przychodząc na trening nie dam sobie rady. Nigdy nie ćwiczyłam w żadnych klubach. Mam też sporo ograniczeń, ze względu na wiek. Miałam nawet w ostatniej chwili odwołać trening. Cieszę się, że tego nie zrobiłam, bo okazało się, że ćwiczę w swoim tempie, ćwiczenia też mam dopasowane do swoich możliwości. Trening jest bardzo bezpieczny, nawet dla osób z różnymi dolegliwościami. Ogromnie się cieszę, bo każdego dnia staję się sprawniejsza.”
Krysia
„Zauważyłam, że klub i trenerki kładą nacisk na technikę wykonywanych ćwiczeń i to, że regularna aktywność to przede wszystkich lepsza sprawność, mniejsze bóle stawów i kręgosłupa. Ja nie zwracam uwagi na wagę, ale to, że odkąd ćwiczę, pozbyłam się bólu kręgosłupa. Niesamowite uczucie! Polecam każdemu  Okazuje się że wystarczyło zamienić siedzący tryb życia, na więcej umiarkowanego ruchu, żeby odczuć znaczącą różnice. Nie musimy się godzić na niską jakość życia. Wystarczy zrobić pierwszy krok, potem dziewczyny się Wami zajmą. :)”
Lidia
„Nie spotkałam się z tym, żeby ktoś na siłowni obserwował czy chodzę regularnie. Tu wystarczy, że mnie tydzień nie ma, a dziewczyny, Trenerki zaraz wychwytują i dzwonią dopytać czy wszystko jest w porządku. Czy to przypadkiem nie spadek motywacji. Pierwszy raz w życiu ćwiczę tak systematycznie. Lubie też nasz comiesięczne konsultacje. Efekty bardzo mnie motywują do działania.”
Marta
„Najbardziej podoba mi się to, że na ćwiczenia nie muszę się zapisywać. Przychodzę kiedy mi wygodnie- czasem rano, czasem popołudniu, a przy tym mam zawsze opiekę trenerki w kole. Dotychczas, w innych klubach często miałam problem, że nie wyrabiałam się punktualnie na zajęcia, przez co przepadały mi one.”
Ania
„Nigdy nie przypuszczałam, że w klubie sportowym mogę poznać tylko wspaniałych kobiet, które są teraz moimi koleżankami. Dzięki temu przychodzę do LadiesGym systematycznie, nie zmuszam się. Czasami traktuję trening jak spotkanie towarzyskie w miłym gronie. Cieszę się, że są tu kobiety w podobnym wieku do mojego.”
Aga
„Jak uwielbiam to, że w ramach członkostwa mam dużo dodatkowych opcji rozwoju niż same ćwiczeniach. W LadiesGym uczestniczę w różnych warsztatach/ wykładach, które pomagają mi się rozwijać na wielu płaszczyznach, nie tylko fizycznej. Po za tym wspólne wypady na rower czy imprezy integracyjne też są świetnym elementem członkostwa w LadiesGym.”
Aneta
„Miałam przesyt miejsc, gdzie liczy się to jaki strój do ćwiczeń mam albo jak prezentuje się w lustrze. Dziewczyny w LadiesGym dają poczucie pełnej akceptacji.Nikt mnie tu nie ocenia. Myślę, że nawet jakbym przyszła w piżamie to nic by się nie zmieniło. ;)”
Gośka