1 Step 1
1.W którym przedziale wiekowym się znajdujesz?
2. Króte z poniższych jest dla Ciebie NAJWAŻNIEJSZE?
3. Czy jesteś w stanie sama zmobilizować się do ćwiczeni?
4. Ile razy w tygodniu ćwiczysz?
5. Ile czasu poświęcasz na 1 trening?

Twój wynik:

Jesteś w przedziale wiekowym [field15] . Twoim priotytetem jest [field18]. Ćwiczysz [field20] po [field 21]. Czy łatwo Ci się zmobilizować? [field 19].

Nasze zalecenia dla Ciebie:

1. Powinnaś ćwiczyć przynajmniej 2 razy w tygodniu (zalecamy 3 w Twoim przypadku). Wystarczy, że poświęcisz 30 minut na trening abyś mogła dostrzec rezultaty już po 3 tygodniach.

1. Zalecamy Ci ćwiczenia 3-4 razy w tygodniu po 30 minut aby polepszyć swoje wyniki.

2. Dieta z mniejszą ilością węglowodanów połączona z treningiem obwodowym powinna Ci pomóc. Polecamy równierz zajęcia typu ZUMBA lub PŁASKI BRZUCH.

2. Polecamy Ci trening interwałowy, jest on najlepszym sposobem na zwiększenie wydolności. Zajęcia typu CARDIO, POWER DAY lub TABATA na pewno pomogą.

2. Zalecamy Ci trening siłowy ponieważ najlepiej kształtuje ciało. Mogą to być ćwiczenia na maszynach hydraulicznych lub wolnych ciężarach. Polecamy zajęcia typu BRAZYLIJSKIE POŚLADKI i ROZCIĄGANIE.

2. Zalecamy Ci lżejszą dietę oraz zajęcia typu ZUMBA, SALSA lub ZDROWY KRĘGOSŁUP. Pogą one, nie tylko spalić zbędne kalorie, ale również gwarantują świetną zabawę wraz z poprawą humoru.

3. Nie martw się! Większość osób nie zajmujących się zawodowo fitnessem ma problem z samodyscypliną. Najlepszą metodą dla Ciebie będzie wyrobienie sobie nawyku. Ćwicz 3 razy w tygodniu (bez wymówek) przez jeden miesiąc. Kiedy przyjdzie kryzys możesz zrobić słabszy trening ale musisz odhaczyć 3 treningi w tygodniu. Po miesiącu wyrobisz sobie nawyk a po trzech nie będziesz mogła wyobrazić sobie życia bez regularnych treningów!

Odbierz DARMOWĄ konsultację

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej zapraszamy na DARMOWĄ konsultacje w LadiesGym . Wypełnij poniższe pola a zadzwonimy do Ciebie w ciągu 24h z wolnymi terminami! Jeżeli Ci się spodoba otrzymasz również Rabat w wysokości -120zł na dalszą współpracę.

Imię i Nazwisko
Numer Telefonu
Previous
Next