Czy Chciałabyś Zrzucić Trochę Kilogramów W Przemiłej Atmosferze, Bez Zbędnego Stresu, W Klubie Fitness Tylko Dla Kobiet?

Jeżeli odpowiedź brzmi "TAK" wypełnij formularz lub zadzwoń do nas i umów się na darmowy trening próbny.

[[[["field9","contains"],["field8","contains"],["field2","contains"]],[["show_fields","field12"],["show_fields","field14"]],"and"],[[["field12","equal_to","goclaw"]],[["email_to",null,"goclaw@ladiesgym.pl"]],"and"],[[["field12","equal_to","ursynow"]],[["email_to",null,"ursynow@ladiesgym.pl"]],"and"],[[["field12","equal_to","ochota"]],[["email_to",null,"ochota@ladiesgym.pl"]],"and"]]
1 Step 1
Odbierz Darmowy Trening próbny
Imię i Nazwisko
Numer Telefonu
Previous
Next

Dlaczego Klub dla Kobiet LadiesGym? Czym się wyróżniamy?

Po pierwsze: jesteśmy Tylko dla Kobiet.
Po drugie: zaopiekujemy się Tobą, abyś wiedziała dokładnie co robić.
Po trzecie: Atmosfera sprawi, że pokochasz ćwiczenia w Klubie.

Prócz tego oferujemy również:
Treningi z trenerką personalną, która indywidualnie dobiera ćwiczenia.
Regularne Konsultacje i Pomiary składu ciała z trenerką.
event_available Dodatkowe zajęcia typu: Zumba, Zdrowy kręgosłup, Płaski brzuch i wiele innych.
Porady żywieniowe proste do przyswojenia.
Spotkania ze specjalistami z  dziedzin: zdrowie, rehabilitacja, uroda, dietetyka.

Dla kogo jesteśmy?

Jesteśmy dla wszystkich kobiet, które chcą być szczęśliwe oraz zdrowe w ujęciu fizycznym i mentalnym. Zarówno tych starszych jak i tych młodszych. Dla tych które chcą schudnąć, przybrać na wadze, poprawić kondycję, wzmocnić ciało, nabrać pewności siebie, nauczyć się prawidłowo odżywiać, lub po prostu spotkać fascynujące kobiety na swojej drodze.

Twój wiek oraz dawne kontuzje są argumentami ZA a nie przeciw.

Wiele naszych Klubowiczek dołączyło do nas później niż chciały ponieważ obawiały się, że nie będą w stanie sprostać ćwiczeniom w Klubie dla Kobiet LadiesGym. Wiedz proszę, że nasza najmłodsza Klubowiczka Ania ma 16lat, Najstarsza, Pani Tereska 89 lat. Miałyśmy do czynienia z niemal każdym przypadkiem kontuzji oraz nadwagi. Nasze urządzenia do ćwiczeń nie obciążają Twoich stawów (są hydrauliczne) ponieważ działają na zasadzie oporu (jak w basenie). Są jednocześnie bardzo skuteczne. Razem na pewno damy radę!

Gwarancja DARMOWEGO Treningu

klub-dla-kobiet-warszawa

Lata doświadczeń pozwoliły nam na stworzenie usługi skrojonej specjalnie dla Kobiet, której jesteśmy pewne. Dlatego oferujemy naszym potencjalnym Klubowiczkom całkowicie DARMOWY TRENING próbny. Podczas tego treningu porozmawiamy sobie o Twoich celach zdrowotnych, sylwetkowych oraz żywieniowych. Jeżeli Ci się nie spodoba? Nic nie tracisz a zyskujesz:
Darmowy trening obwodowy z osobistą trenerką.
Darmową analizę Twoich potrzeb, którą możesz w przyszłości wykorzystać.

Wyślij formularz lub Zadzwoń i odbierz Darmowy Trening próbny już teraz!

Co Mówią Ludzie...

klubowiczka miesiaca sierpien 2016

„Klub LadiesGym przewartościował moje życie. Postawiłam na zdrowie i sprawność fizyczną. Ćwiczenia stały się moją pasją i przyjemnością! To już chyba uzależnienie ?”
-Jola

klubowiczka miesiaca goclaw październik 2017

„W klubie w końcu mogę to osiągnąć. Już osiągnęłam! A to nie koniec przygody. Jako mama rocznego dzieciaczka mogę przyznać, że ćwicząc mam więcej siły, energii i dobrego humoru. A to prócz powyższego jest dodatkową zaletą uczestnictwa.”
-Ola

klubowiczka miesiaca wrzesien 2017

„Takiego Klubu szukałam i cieszę się, że znalazłam. Cenię w nim świetną organizację, profesjonalizm trenerek i rzetelne podejście do pracy z nami.”
– Maria!

Odbierz Darmowy Trening już teraz!