Czy Chciałabyś Się Wyciszyć, Zredukować stres, Odmłodnieć I Wyregulować ciśnienie W Przemiłej Atmosferze W Klubie Dla Kobiet?

Jeżeli odpowiedź brzmi "TAK" wypełnij formularz lub zadzwoń do nas i umów się na darmowy trening próbny.

tai chi warszawa
[[[["field9","contains"],["field8","contains"],["field2","contains"]],[["show_fields","field12"],["show_fields","field14"]],"and"],[[["field12","equal_to","goclaw"]],[["email_to",null,"goclaw@ladiesgym.pl"]],"and"],[[["field12","equal_to","ursynow"]],[["email_to",null,"ursynow@ladiesgym.pl"]],"and"],[[["field12","equal_to","ochota"]],[["email_to",null,"ochota@ladiesgym.pl"]],"and"]]
1 Step 1
Odbierz Darmowy Trening próbny
Imię i Nazwisko
Numer Telefonu
Previous
Next

Dlaczego Klub dla Kobiet LadiesGym? Czym się wyróżniamy?

Po pierwsze: jesteśmy Tylko dla Kobiet.
Po drugie: zaopiekujemy się Tobą, abyś wiedziała dokładnie co robić.
Po trzecie: Atmosfera sprawi, że pokochasz ćwiczenia w Klubie.

Prócz tego oferujemy również:
Treningi z trenerką personalną, która indywidualnie dobiera ćwiczenia.
Regularne Konsultacje i Pomiary składu ciała z trenerką.
event_available Dodatkowe zajęcia typu: Zumba, Zdrowy kręgosłup, Płaski brzuch i wiele innych.
Porady żywieniowe proste do przyswojenia.
Spotkania ze specjalistami z  dziedzin: zdrowie, rehabilitacja, uroda, dietetyka.

Dla kogo jesteśmy?

Jesteśmy dla wszystkich kobiet, które chcą być szczęśliwe oraz zdrowe w ujęciu fizycznym i mentalnym. Zarówno tych starszych jak i tych młodszych. Dla tych które chcą schudnąć, przybrać na wadze, poprawić kondycję, wzmocnić ciało, nabrać pewności siebie, nauczyć się prawidłowo odżywiać, lub po prostu spotkać fascynujące kobiety na swojej drodze.

Gwarancja DARMOWEGO Treningu

klub-dla-kobiet-warszawa

Lata doświadczeń pozwoliły nam na stworzenie usługi skrojonej specjalnie dla Kobiet, której jesteśmy pewne. Dlatego oferujemy naszym potencjalnym Klubowiczkom całkowicie DARMOWY TRENING próbny. Podczas tego treningu porozmawiamy sobie o Twoich celach zdrowotnych, sylwetkowych oraz żywieniowych. Jeżeli Ci się nie spodoba? Nic nie tracisz a zyskujesz:
Darmowy trening obwodowy z osobistą trenerką.
Darmową analizę Twoich potrzeb, którą możesz w przyszłości wykorzystać.

Wyślij formularz lub Zadzwoń i odbierz Darmowy Trening próbny już teraz!

Co Mówią Ludzie...

klubowiczka-miesiaca-luty-2018

„Po pierwszym treningu okazało się, że to jest Klub, jakiego szukałam. Urzekła mnie domowa, rodzinna atmosfera oraz bardzo sympatyczne i miłe trenerki.”
-Anna

klubowiczka miesiaca sierpień 2017

„nieregularne godziny pracy i grafik ustalany z miesiąca na miesiąc uniemożliwiały mi zajęcia typu “w każdy wtorek i czwartek”. I nagle olśnienie! Nieograniczona ilość wejść, zarówno rano jak i wieczorem, zajęcia fitness z zapisami na bieżąco, raz na dwa tygodnie zapamiętuję system i DOKŁADNIE wiem, co mam robić, a po wszystkim czuję satysfakcję.”
-Dominika

klubowiczka-miesiaca ochota styczen 2018

„Z dnia na dzień odczuwam pozytywne zmiany zachodzące w moim ciele na zewnątrz jak i od wewnątrz. Jak to mówią: “w zdrowym ciele – zdrowy duch” ? Na dzień dzisiejszy jestem MEGA zdeterminowana ? Moja córka jest ze mnie dumna… Ja z siebie także ? Nie wierzyłam we własne możliwości…Właśnie TU nabrałam pewności siebie.”
-Ania

Odbierz Darmowy Trening już teraz!