Zadbaj o zdrowie swoich pracowniczek w Klubie Szczęśliwych Kobiet!

W odróżnieniu od większości osób posiadających karty typu benefit, Klubowiczki LadiesGym regularnie korzystają z usług fitness.

[[[["field9","contains"],["field8","contains"],["field2","contains"]],[["show_fields","field12"],["show_fields","field14"]],"and"]]
1 Step 1
Wyślij formularz. Oddzwonimy do Ciebie.
Imię i Nazwisko
Numer Telefonu
Liczba pracowników w Twojej firmie
Previous
Next

Dlaczego Klub dla Kobiet LadiesGym? Czym się wyróżniamy?

Po pierwsze: jesteśmy Tylko dla Kobiet co sprawia, że pracowniczki chętniej przychodzą do naszego Klubu i lepiej się w nim czują.
Po drugie: zaopiekujemy się Twoimi pracowniczkami osobiście, aby regularnie nas odwiedzały.
Po trzecie: Atmosfera sprawi, że pokochają ćwiczenia i siebie a co za tym idzie :

  • Rzadsze urlopy zdrowotne.
  • Wzmożona koncentracja i skupienie na pracy.
  • Zwiększone morale, wyższa samoocena i niższy poziom stresu.
  • Większa produktywność i wydajność.

Prócz tego w ramach współpracy oferujemy również:
Treningi z trenerką personalną, która indywidualnie dobiera ćwiczenia.
Regularne Konsultacje i Pomiary składu ciała z trenerką.
event_available Dodatkowe zajęcia typu: Zumba, Zdrowy kręgosłup, Płaski brzuch i wiele innych.
Porady żywieniowe proste do przyswojenia.
Spotkania ze specjalistami z  dziedzin: zdrowie, rehabilitacja, uroda, dietetyka.

Dla kogo jesteśmy?

Jesteśmy dla wszystkich kobiet, które chcą być szczęśliwe oraz zdrowe w ujęciu fizycznym i mentalnym. Zarówno tych starszych jak i tych młodszych. Dla tych które chcą schudnąć, przybrać na wadze, poprawić kondycję, wzmocnić ciało, nabrać pewności siebie, nauczyć się prawidłowo odżywiać, lub po prostu spotkać fascynujące kobiety na swojej drodze.

Dlaczego akurat my a nie karty benefit, multisport, fitprofit, beactive?

  1. Przede wszystkim dlatego, że jesteśmy Klubem butikowym (do 300 Klubowiczek) tylko dla kobiet, który oferuje opiekę osobistą w bardzo korzystnej cenie. W takim Klubie kobiety czują się zaopiekowane i bezpieczne. Karty fitnessowe typu benefit, multisport, fitprofit, beactive pozwalają na dostęp do klubów masowych gdzie chodzi nawet 7000 członków (kobiet i mężczyzn w różnym wieku oraz z różnych środowisk).
  2. Z naszymi partnerami mamy wspólny cel, aby Klubowiczki przychodziły regularnie (jak najczęściej) do Klubu LadiesGym.
    Firmy oferujące karty masowych klubów (pośrednicy) rozliczają się z fitnessami w modelu za pojedyncze wejście dlatego im częściej posiadacz takiej karty przychodzi do klubu tym mniej trafia do pośrednika (firmy oferującej karty multisport).
  3. Kluby LadiesGym to Kluby Szczęśliwych Kobiet a nie kolejne fitness kluby. Regularnie odbywają się spotkania ze specjalistami w swoich dziedzinach m.in. rehabilitacji, dietetyki, fizjoterapii, coachingu (rozwoju osobistego), urody, rehabilitacji, kultury i sztuki. Dodatkowo do LadiesGym przychodzi się również w celach towarzyskich oraz biznesowych korzystając przy tym z naszego ekspresu do kawy 🙂

Skontaktuj się z nami.

klub-dla-kobiet-warszawa

Lata doświadczeń pozwoliły nam na stworzenie usługi skrojonej specjalnie dla Kobiet, której jesteśmy pewne. Oferujemy pracodawcom program fitness dla pracowniczek, który będzie regularnie wykorzystywany. Większość kobiet posiadających karty typu benefit nie korzystają z nich regularnie. Opieka osobista w naszym Klubie sprawia, że członkostwo jest faktycznym benefitem dla pracowniczki oraz pracodawcy.

Wyślij formularz a my skontaktujemy się z Tobą.

Co Mówią Ludzie...

klubowiczka miesiaca sierpien 2016

„Klub LadiesGym przewartościował moje życie. Postawiłam na zdrowie i sprawność fizyczną. Ćwiczenia stały się moją pasją i przyjemnością! To już chyba uzależnienie ?”
-Jola

klubowiczka miesiaca goclaw październik 2017

„W klubie w końcu mogę to osiągnąć. Już osiągnęłam! A to nie koniec przygody. Jako mama rocznego dzieciaczka mogę przyznać, że ćwicząc mam więcej siły, energii i dobrego humoru. A to prócz powyższego jest dodatkową zaletą uczestnictwa.”
-Ola

klubowiczka miesiąca grudzień 2017

„Dzięki temu fitnessowi, Szybciej chodzą moje nogi. Lepszy humor, więcej mocy, Tak! Polecam! Nawet w nocy.”
– Basia!

Odbierz Darmowy Trening już teraz!